Vita Gazette

Le notizie dall’Italia.

Cenova Uluslararası Boat Show açıldı

Vita gazette – Akdeniz’deki en büyük deniz olayı: İtalyan yatçılığı teknolojisi, tasarımı, yeteneği ve zevkiyle tüm dünyayı büyülüyor.

İtalya, yatçılık endüstrisine küresel bir ışık tutan birinci sınıf gösteriye bir kez daha ev sahipliği yapıyor. Yatçılık dünyasının parlayan ışığı 61. Cenova Uluslararası Boat Show kapılarını dünyaya açtı. Cannes Yatçılık Festivali’nden sonra (7-12 Eylül) ve Monaco Yat Gösterisi’nden (22-25 Eylül) önce Ligurya başkenti 16-21 Eylül tarihleri arasında küçük teknelerden lüks teknelere kadar görebileceğimiz ve dokunabileceğimiz bir deniz merkezi rolünü üstleniyor.

Etkinliğe katılan yaklaşık bin İtalyan ve yabancı marka büyük yatlardan yelkenlilere, şişme botlardan aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede yer alan ürünlerini 200 bin metrekareden fazla bir alanda sergiliyor. Tersaneler, tasarımcılar ve profesyoneller için eşsiz ve kaçırılmayacak bir etkinlik olarak kabul edilen Cenova 2021 Boat Show’un gerçek yıldızları, “her tür ve boyutta binin üzerindeki tekne” 7 gün boyunca ziyaretçilerine mavi hayaller sunacak. Boat Show’da birçok Made in Italy ve İtalyan olmayan teknelerin galasının yanı sıra bileşenlerde ve aksesuarlarda yeni ürünler sergileniyor.

Farklı tipteki teknelerin tüm amiral gemileri görülmeye değer: Yelkende en büyük teknede, 26,20 metre uzunluğuyla Vismara Marina Concepts gruba ait Momi 80 ilk sırada yer alıyor. Onu 25.57 metre uzunluğunda Mylius Yachts’ın Mylius 80’i izliyor. Onu 23.13 metre uzunluğunda Michael Schmidt Yachtbau’nun YI Yachts of the Yachts’ı takip ediyor.

Mylius 80-Mylius Yachts
Sanlorenzo SD126
Baglietto-DOM 123
SL120 Asymmetric

Süper yat sektöründeki amiral gemisi, 37.95 metre uzunluğundaki Sanlorenzo tersanesinin Sanlorenzo SD126’sı, 37.30 metrelik Baglietto tersanesinin DOM 123’ünün ve 36.92 metrelik Sanlorenzo SL120Asimetrikin hemen ardından geliyor.

Chantier Catana Bali
Navale Bordeaux Lagoon 55

Pnömatik tekne sektöründe Cantieri Magazzù’dan merakla beklenen MX-18 Coupé, Novamarine Black Shiver ve SACS Rebel 55 dikkat çekiyor.  Çok gövdeli tekne sektörünün amiral gemisi, 16,80 metre uzunluğuyla Chantier Catana’nın Bali 5.4’ü, onu 16,56 metre uzunluğunda Construction Navale Bordeaux tersanesinin Lagoon 55’i ve 14,70 metrelik Dufour Catamarans 48’i izliyor.

Cenova 2021 Boat Show’u ziyaret etmek için biletler yalnızca çevrimiçi olarak, doğrudan etkinlik web sitesinden satın alınabiliyor.

error: Content is protected !!