Vita Gazette

Le notizie dall’Italia.

Laura Pausini: “Tanıştığımıza memnun oldum”

Vita gazette – İtalyan müziğinin gerçek sembollerinden Laura Pausini’nin oynadığı belgesel tadında film, bugünden itibaren Prime Video’da. Amazon Studios filminde, şarkıcı kendinden bahsediyor ve sevenleriyle tüm yönleriyle yüzleşiyor.

Sizinle tanıştığıma memnun oldum, yapımcılığını Endemol Shine Italia’nın yaptığı, Ivan Cotroneo, Monica Rametta ve Laura Pausini tarafından yazılan Amazon Orijinal filmi 7 Nisan’dan itibaren Prime Video’da. Ivan Cotroneo’nun yönettiği filmde başrolde Laura Pausini ve Sanremo Festivali’nde başlayan ve Los Angeles’taki performansıyla zirveye ulaşan kariyeri yer alıyor. Tanıştığımıza memnun oldum fikri Laura Pausini’den doğdu.  Pausini, şöhretle ve hepsinden önemlisi, ne pahasına olursa olsun başarı yarışıyla uğraşırken yaşadıklarını ve hissettiklerini anlatıyor. Ekran dışı sesiyle Laura Pausini, La solitudine ile Sanremo Festivali’ni hiç kazanmamış olsaydı hayatının nasıl olacağını merak ediyor. Böylece hikaye, Laura Pausini’nin Grammy ve Altın Küre arasındaki başarılarının, Romagnalı şarkıcının kendisini bir seramik sanatçısı olarak yeniden keşfettiği ve hala piyano barına adanan ortak bir yaşamla kendini yeniden bulduğu bir hikayeyle değiştiği alternatif bir montajla ilerliyor.

Laura Pausini, her şeyden önce müziğe olan sevgisini öne çıkarmak için kendini kameranın önüne koyuyor; Yaklaşık otuz yıllık bir kariyerden sonra, Laura Pausini, adımlarını yönlendirmenin her şeyden önce müzik sevgisi olduğunu anlıyor. “Sadece müzik yap. Uluslararası tanınma veya kalabalığın içinde tanınmak için müzik yapmayın. Ama bunu yapabilmek gibi basit bir zevk için müzik yapmak.”

error: Content is protected !!