Vita Gazette

Le notizie dall’Italia.

Modena’da Penelope Cruz heyecanı

Vita gazette – Penelope Cruz, Enzo Ferrari’nin hayatının anlatıldığı filmde karısı Laura rolünü oynamak için Modena’ya geldi.

Bugünlerde Modena’da (ve ayrıca Reggio Emilia’da) Amerikalı yönetmen Michael Mann’in Enzo Ferrari ile ilgili filmi çekiliyor. Modena’da set önce Largo Garibaldi’ye kuruldu. Halk, Enzo Ferrari ve eşi Laura Garello’yu oynayan Adam Driver ve Penelope Cruz’u ilgiyle izledi. Daha sonra tarihi merkezin sokaklarında dolaşan yıldız Penelope Cruz, biten ilk çekimlerinin keyfini çıkardı. 9 Ağustos Salı gününe kadar bir şerit kapalı olacak ve San Pietro ve Saragozza üzerinden park etmeye izin verilmeyecek. 8 Ağustos Pazartesi günü de çekimler için trafik kapalı olacak. Enzo Ferrari filminin seti önümüzdeki birkaç gün içinde San Pietro ve Saragozza üzerinden viale Martiri della Libertà bölgesine taşınacak.

Sydney Pollack’in, “Enzo Ferrari: The Man, The Cars, The Races” isimli kitabından beyaz perdeye aktarılan film, bizleri 1957 yılının yaz aylarına götürüyor ve o dönemde Enzo Ferrari’nin hayatındaki çalkantıları anlatıyor. Bunun yanında şu an otomobil dünyası için bir efsaneye dönüşen şirketin yükselişini izleyeceğimiz filmde aynı zamanda Enzo Ferrari ve eşi Laura’nın fırtınalı evlilikleri, oğulları Dino’nun ölümüyle ailenin büyük bir boşluğa düşmesi ve ikilinin 12 yaşındaki diğer oğlu Piero’nun hayattaki yerini bulma çabasına da ortak olacağız. Filmde Enzo Ferrari’yi Adam Driver, Laura Ferrari’yi Penélope Cruz canlandırıyor. Shailene Woodley ise Enzo Ferrari’nin yasak aşkı Lina Lardi’ye hayat veriyor.

error: Content is protected !!