Vita Gazette

Le notizie dall’Italia.

Putin’in büyük hayranı Al Bano: “Hayatına dikkat etmeli!”

Vita gazette – Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in büyük hayranları arasında yer alan Al Bano, Rus liderin hayatının ciddi tehlikede olduğunu söyledi: “Rusya’da önemli konumlarda arkadaşlarım. Tam da birkaç ay öncesine kadar onu putlaştıran ve ona hizmet edenlerin, en azından en azından ona hizmet edenlerin, hayatı konusunda dikkatli olması gerekiyor. Kısacası, Rus lider (eski) arkadaşlarından belki de düşmanlarından daha fazla korkmalı.”

 

Al Bano “Un Giorno da Pecora, Radio Rai 1″de, “Yaptıklarında sonra Putin’e karşı fikrini nasıl değiştirmezsin?” sorusuna yönelik şu görüşleri dile getirdi:

“Ondan böyle bir adım asla hayal edemezdim, onun büyük bir hayranıydım ama kardeşlerinize karşı, bu tür bir savaş makinesini harekete geçiremezsiniz. Ona ‘vaktin varken dur’ deyin. O da kendine karşı çalışıyor, hiçbir şeyi savunmuyor. Dünyanın gözünde imajını yok ediyor. Hastanelere, tanklara ve ölen çocuklara yönelik saldırılarla Ukrayna’da neler olduğunu görmek kabul edilemez. Hayır, bu kabul edilemez. Ayrıca birkaç Rus arkadaşım var, çok önemli adamlar. Onlardan biri bana ‘gerçek bir karmaşa’ olduğunu söyledi. Ona göre, Putin’in hayatı ciddi tehlikede: “Tam da birkaç ay öncesine kadar onu putlaştıran ve ona hizmet edenler adına hayatına dikkat etmeli, en azından benim düşüncem bu”. Kısacası, Rus lider (eski) dostlarından belki de düşmanlarından daha fazla korkmalıdır” Al Bano, Ekim ayında Rusya’da gerçekleştireceği konserlerini de iptal ettiğini söyledi.

error: Content is protected !!